Aktualizacja stron www

Aby pomóc Ci w codziennej pracy i rozwoju Twojej firmy proponujemy szeroki zakres usług aktualizacji i rozbudowy strony www. Wystarczy, że prześlesz pocztą materiały potrzebne do wykonania zlecenia a my zatroszczymy się o to, by zostały one umieszczone w Internecie. Niektóre proste zlecenia przyjmujemy też przez telefon, a w razie potrzeby odwiedzimy Cię w Twojej firmie by szczegółowo wszystko omówić. Zapoznaj się z usługą aktualizacji strony www i sprawdź jakie korzyści przyniesie ona Twojej firmie.

Spraw by twoja strona była aktualna!

Aktualna i stale rozwijana strona www, jest istotnym elementem kreowania wizerunku Firmy w Internecie. Systematycznie aktualizowana strona skupia wokoło siebie grupę odbiorców, którzy poszukują nowej oferty i aktualnych informacji. Potencjalny klient odwiedzający serwis www, widząc, że na stronie znajdują się nieaktualne dane – na przykład sprzed roku, lub kilku miesięcy, nie powróci drugi raz na taką stronę. Dlatego strona www powinna być często aktualizowana.

Korzyści cyklicznej aktualizacji:

  • Internauta otrzymuje kompletną informację na temat produktów i usług firmy.
  • Buduje pozytywne długotrwałe relacje pomiędzy firmą a klientami.
  • Kreuje silną markę nowoczesnej firmy otwartej na nowości i zmiany.
  • Pomaga w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy z firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Przyjmujemy zlecenia stałe aktualizacji cyklicznych i aktualizacji jednorazowych wykonywanych nieregularnie w zależności od Twoich potrzeb.

Ceny aktualizacji

Aktualizujemy jednorazowo już od 100 zł netto, a także proponujemy zlecenia stałe cykliczne a wtedy cenę ustalamy w zależności od ilości prac.

W przypadku aktualizacji cyklicznej mniejsze dodatkowe prace mogą być wliczone w abonament miesięczny, co obniża całkowity koszt aktualizacji strony www.

Aktualizacja cykliczna

Aktualizacja cykliczna polega na regularnym umieszczaniu nowych lub zmianie obecnych informacji na stronie www. Odbywa się w regularnych odstępach czasu np. co tydzień, dwa tygodnie lub miesiąc. Okresy  dostosowujemy do potrzeb klienta.

Aktualizacja obejmuje zmianę tekstów, promocji, zdjęć, dokumentów osadzonych na stronie www, cenników, pozycjonowania, banerów Flash, itp.

Aktualizacja promocji

Nikogo już chyba w obecnych czasach nie trzeba przekonywać, jak bardzo istotna jest promocja. Promocja produktów i usług przyciąga nowych klientów skuszonych atrakcyjną ceną lub istotnymi czynnikami poza cenowymi, które silnie oddziałują na decyzję klienta o zakupie. Często to właśnie promocja decyduje o podjęciu pierwszego zakupu przez klienta, a w dłuższym okresie pozwala pozyskać lojalnego zadowolonego nabywcę.

Aktualizacje promocji obejmują, aktualizację nowych produktów biorących udział w promocji, cen, ilości i dostępności asortymentu, usług powiązanych z produktami i czas trwania. Mogą odbywać się w regularnych odstępach czasu i obejmować promocje dnia, tygodnia lub odbywać się raz w miesiącu.

Aktualizacje tekstów

Dzięki niej klient może się zapoznać z aktualnościami w firmie. Warto na stronie regularnie zamieszczać informacje o nowych produktach i usługach producentów, które pojawiły się w ofercie. Aktualizacja tekstów obejmuje też dane kontaktowe, profil działalności firmy, aktualne wiadomości.

Aktualizacja cenników

Jeśli firma udostępnia cenniki swoim klientom, koniecznie należy zadbać o to, aby ceny w nich zawarte odpowiadały rzeczywistym cenom produktów i usług. Klient zainteresowany ofertą, którą odnajdzie w Internecie może być rozczarowany, jeśli okaże się, że cena w sklepie różni się od tej podanej na stronie www i jest ona wyższa od oczekiwanej. Aktualne ceny to jedna z podstawowych kwestii funkcjonowania e-biznesu.

Aktualizacja realizacji

Zdjęcia z realizacji są historią działania firmy. Internauta odwiedzający stronę firmy usługowej chce się zapoznać z dotychczasowymi pracami. Stale poszerzany dział z realizacjami świadczy o dużym doświadczeniu i daje klientowi pewność, że firma jest odpowiednim partnerem w biznesie. Powstaje w ten sposób portfolio zdjęć, które pozwala klientowi podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy.

Aktualizacja pozycjonowania

Dzięki niej strona www jest stale pozycjonowana w wyszukiwarkach. Liczba odwiedzin strony systematycznie wzrasta dzięki większej dostępności strony www w sieci. Większa liczba odwiedzin bezpośrednio przenosi się na liczbę pozyskanych nowych klientów.

Aktualizacja łączna

Polega na wprowadzaniu zmian w kilku elementach strony www jednocześnie. Pozwala na szybką komunikację pomiędzy firmą i klientem. W ten sposób mogą być jednocześnie aktualizowane przykładowo promocje, realizacje, cenniki, pozycjonowanie. Obejmuje szerszy zakres prac i wykorzystuje efekt synergii, podnosząc wartości serwisu www i marki firmy.

Aktualizacja o nowe działy

Aktualizujemy strony www o nowe działy (podstrony), a także przebudowujemy obecne strony. Dzięki temu, że strona jest systematycznie rozbudowywana, jej wartość stale rośnie. Wpływa to silnie na jej atrakcyjność i użyteczność i staje się istotnym elementem przewagi nad konkurencyjnymi firmami. Większa liczba wartościowych stron (działów) ma ogromny wpływ na jej pozycję w wyszukiwarkach.