Pozycjonowanie i optymalizacja stron www

Pozycjonowanie i optymalizacja to usługa mająca na celu poprawienie jakości strony www wraz ze zwiększeniem liczby odwiedzin. Polega na ulepszeniu struktury kodu html5. Dzięki usłudze optymalizacji Twoja strona znajdzie będzie szybciej ładowana przez przeglądarkę internetową stanie się czytelniejsza i bardziej profesjonalna. Dzięki pozycjonowaniu pojawi się na wyższych miejscach w wyszukiwarce internetowej takiej jak Google.

Wielu internautów korzysta z wyszukiwarek takich jak Google, Bing, Altavista, Yahoo! szukając informacji na konkretny temat. Poszukiwaną informacją może być produkt, usługa, oferta handlowa lub dowolna potrzeba internauty, którą w danej chwili chce zaspokoić.

Pozycjonowanie ma za zadanie pomóc Ci w pozyskaniu nowych klientów i rozwoju Twojej firmy. Od tego czy Twoja strona plasuje się na wysokich miejscach w wyszukiwarce, zależy liczba odwiedzin strony a także rozwój Twojego e-biznesu.

Optymalizujemy działające strony www tak aby zwiększyć ich atrakcyjność i skuteczność. Zwiększamy czytelność, poprawiamy strukturę i systematyzujemy zawartość. Działania te poprawiają odbiór stron przez internautów, zwiększają liczbę wyświetleń strony i wzmacniają wizerunek firmy.

Przy optymalizacji strony www bierzemy pod uwagę następujące czynniki:

  • Projektujemy przejrzysty i czytelny układ strony.
  • Strona powinna szybko się ładować w oknie przeglądarki, nie zawierać zbędnej (przeładowanej) grafiki.
  • Stosujemy profesjonalną nawigację pozwalającą na łatwe poruszanie się po stronie (łatwa w obsłudze i intuicyjna).
  • Treść strony systematyzujemy w sposób logiczny i zorganizowany, pozwalający na szybkie dotarcie do najistotniejszych informacji.
  • Stosujemy zasadę “3 kliknięć” – maksymalnie 3 kliknięcia myszką pozwalają na odnalezienia poszukiwanej informacji.
  • Wykorzystujemy technologię zgodną ze światowymi standardami, budujemy strony w oparciu o XHTML 1 i CSS 2.
  • Tworzymy strukturę stron i podstron pozwalającą wyszukiwarkom na “chodzenie” po serwisie i łatwiejsze wyszukiwanie informacji.