Strony zarządzane CMS

Wykonujemy Strony zarządzane www oparte na profesjonalnym systemie Joomla i WordPress. Dzięki niemu właściciel strony może ją aktualizować samodzielnie i nie musi się znać na projektowaniu i zagadnieniach technicznych budowy stron HTML

Korzystając z Panelu Administracyjnego systemu CMS można szybko i łatwo dodawać nowe strony www, zmieniać treść opublikowanych dokumentów a także strukturę całego serwisu. Można też czasowo ukrywać podstrony by potem jednym przyciskiem włączyć je i uwidocznić w serwisie.

Z łatwością można dodać zdjęcia i przypisać je do dowolnego dokumentu lub działu. Dzięki wbudowanemu repozytorium Mediów można zarządzać dużymi zbiorami plików zawierającymi różne dane tekstowe i multimedialne.

Strony zarządzane CMS umożliwiają tworzenie wersji dokumentów. Użytkownik w każdej chwili może powrócić do poprzedniej wersji dokumentu, zachowanej w pamięci systemu i opublikować ją na stronie kolejny raz. Istnieje też możliwość porównania różnic pomiędzy treścią stron i dzięki temu wybranie tej właściwej.

Wykonanie serwisu www w innym języku jest proste i polega na dodawaniu stron z tekstem przetłumaczonym na język obcy. Można ukrywać strony które nie są przetłumaczone na inny język lub stworzyć oddzielną strukturę strony z innymi działami dla każdego języka.

Dzięki nadawaniu praw użytkownikom, można osobom zajmującym się edycją treści przypisać prawa do publikowania w określonych działach.

To tylko wybrane ważniejsze funkcje zarządzanego serwisu, których w systemie Joomla! I WordPress jest znacznie więcej.

Strona zarządzana CMS daje właścicielowi pełną kontrolę nad nawet najbardziej rozbudowanym serwisem internetowym.